Uwaga! Jesteś na stronie ubiegłorocznej Konferencji Globemy

Partnerzy Konferencji 2014

General Electric (GE), to amerykańska korporacja z siedzibą główną w Connecticut. GE Digital Energy (jedna z dywizji GE), jest producentem i dostawcą rozwiązań informatycznych umożliwiających modernizację i optymalizację generowania i zużywania energii elektrycznej, jak również efektywnego zarządzania sieciami telekomunikacyjnymi. Zespół GE Digital Energy liczy powyżej 5000 pracowników.

Więcej informacji: www.ge.com

Google to amerykańska korporacja specjalizująca się w usługach i produktach związanych z Internetem. Głównymi produktami Google jest wyszukiwarka i powiązane z nią serwisy reklamowe, a także aplikacje biznesowe Google Apps (Drive, Gmail) oraz produkty GEO (Google Maps i Google Earth).

Więcej informacji: www.google.com

Firma Procesy Inwestycyjne Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku. Głównym obszarem działalności spółki jest szeroko rozumiany konsulting, realizacja projektów oraz programów informacyjno – edukacyjnych w sektorach energetycznym, gazowym, przemysłowym, budowlanym, samorządowym, rynku pracy (elastyczne formy zatrudnienia, telepraca), teleinformatycznym.

Więcej informacji: www.proinwestycje.pl

Od 1988 roku, ViryaNet specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań usprawniających pracę w terenie. Rozwiązania ViryaNet są wykorzystywane w energetyce, telekomunikacji, produkcji, sprzedaży detalicznej oraz innych sektorach. Siedziba główna firmy znajduje się w Marlborough, w stanie Massachusetts, w USA.

Więcej informacji: www.viryanet.com

DataWise specjalizuje się w analizie, integracji oraz gromadzeniu danych. Wspiera decyzje biznesowe swoich klientów poprzez przygotowanie dedykowanych segmentacji, analiz i data-mining. Dostarcza dane i narzędzia geomarketingowe, które pomagają optymalizować procesy oraz planować działania. Oferuje bazę LocIt, zawierającą informację o 7 mln budynków i punktów adresowych..

Więcej informacji: www.datawise.pl

Patroni medialni: